• İndirimli fiyat

Kayısı Sabunu 150Gr

Referans: DŞ-90023

21,40 ₺
12,00 ₺ 9,40 ₺ indirimli
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

DOĞAN KAYISI SABUNU
MENENGİÇ YAĞLI BİTKİSEL YAĞ KARIŞIMLI SABUNU
KUTU İÇİNDE 150 GR(±%5)

Doğan Kayısı Sabunu Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Kayısı Sabunu 150GR
Doğan Kayısı Sabunu 150GR İzin Belge:
Kayısı Sabunu Üretici Firma: İl Sağlık Müdürlüğü (İlaç ve Eczacılık Şube Müdürlüğü) Üretim bildirim sayı No: B1041SM4270002/57-10673 İzin Tarihi: 21/08/2006 Gaziantep ile, Doğan Baharatçılık adına Cem Kimya tarafından üretilmiştir.
Doğan Kayısı Sabunu 150GR İçindekiler:
Kayısı Sabunu ürünü içerisinde; KAYISI ÇEKİRDEK YAĞI, ÜZÜM ÇEKİRDEK YAĞI ZEYTİN YAĞI, BİTKİSEL YAĞLAR, SABUN BAZI.
Doğan Kayısı Sabunu 150GR Kullanımı:
Kayısı Sabunu kullanılışı; Genellikle ılık veya soğuk su ile köpürterek saç ve vücut üzerinde friksiyon masaj edilir. Su ile durulanır, yıkanır.Genellikle ılık veya soğuk su ile köpürterek saç ve vücut üzerinde friksiyon masaj edilir. Su ile durulanır, yıkanır.
Doğan Kayısı Sabunu 150GR Yan Etkileri:
Kayısı Sabunu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Kayısı Sabunu 150GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Kayısı Sabunu 150GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Kayısı Sabunu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Kayısı Sabunu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Kayısı Sabunu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.
Doğan Kayısı Sabunu 150GR Ürünü Açıklaması:
DOĞAN KAYISI SABUNU
Kayısı Özlü Sabunun Faydaları & Tıbbi etkileri:

Kayısılı bitkisel yağlı sabun, karışımlı bitkisel yağların yapısında barındırdığı A,B, C ve E vitaminleri ile cildin beslenmesini sağlar. Cilt için faydalıdır. Özellikle yüzdeki akne ve lekelerin giderilmesinde etkilidir. Saç derisi ve cilt yaraların iyileşmesine yardımcı olur. Derideki gözenekleri açarak cildin rahatlamasını sağlar. Cildi dezenfekte ederek saç ve cilt yaraları, kızarıklık, kaşıntı, sivilce, mantar, egzama ve sedef rahatsızlıklarında kullanılabilir. Saç ve derisini, cildi besler. Ciltteki hücrelerin kendisini yenilemesini hızlandırır. Cildin erken yaşlanmaya karşı direnç kazanmasını sağlar. Taze bir cilde sahip olmada etkilidir. Cildi temizleyip arındırırken besleyici ve yenileyici özellikleri sayesinde bakımlı ve pürüzsüz bir cildinizin olmasında destekleyici olacaktır.

Kayısılı bitkisel yağlı sabun, İçeriğinde bulunan bol E vitamini sayesinde kayısı özlü sabun nem kaybını önleyerek cildin direncini artırır. Tüm ciltler için uygun olan bu sabun da düzenli kullanıldığında sivilce, siyah nokta ve lekelerin giderilmesinde etkilidir.

(Kynk: ŞİFALI BİTKİSEL SABUNLAR & ŞAMPUANLAR - Tarık DEMİRA.)

DOĞAN KAYISI SABUNU

DOĞAN KAYISI SABUNU

DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası   

KAYISI SABUNU 150GR

Doğan Kayısı Sabunu, Doğan Kayısı Sabunu 150GR ürünü, Doğan Kayısı Sabunu hakkında, Doğan Kayısı Sabunu hakkında açıklama, Doğan Kayısı Sabunu yorum, Doğan Kayısı Sabunu yorumları, Doğan Kayısı Sabunu hakkındaki yorumlar, Doğan Kayısı Sabunu açıklamalı detayları, Doğan Kayısı Sabunu faydaları, Doğan Kayısı Sabunu kullanımı, Doğan Kayısı Sabunu zararları, Doğan Kayısı Sabunu zararlı mı, Doğan Kayısı Sabunu uyarılar, Doğan Kayısı Sabunu yararları, Doğan Kayısı Sabunu yararlı mı, Doğan Kayısı Sabunu satışı, Doğan Kayısı Sabunu satan, Doğan Kayısı Sabunu satış yerleri, Doğan Kayısı SabunuI satılan yerler, Doğan Kayısı Sabunu satan yerler, Doğan Kayısı Sabunu nerede satılır, Doğan Kayısı Sabunu nereden alınır, Doğan Kayısı Sabunu nerelerde satılıyor, Doğan Kayısı Sabunu nerden alabilirim, Doğan Kayısı Sabunu satılan, Doğan Kayısı Sabunu satılır, Doğan Kayısı Sabunu etkileri, Doğan Kayısı Sabunu nasıl kullanılır, Doğan Kayısı Sabunu nerde, Doğan Kayısı Sabunu faydası, Doğan Kayısı Sabunu ne işe yarar, Doğan Kayısı Sabunu ne kadar, Doğan Kayısı Sabunu fiyatı, Doğan Kayısı Sabunu fiyatları, Doğan Kayısı Sabunu detayları, Doğan Kayısı Sabunu açıklamaları, Doğan Kayısı Sabunu ürünü faydaları, Doğan Kayısı Sabunu ürünü kullanımı, Doğan Kayısı Sabunu ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Kayısı Sabunu ürünü hakkında, Doğan Kayısı Sabunu ürünü yorum, Doğan Kayısı Sabunu ürünü satışı, Doğan Kayısı Sabunu ürünü satan, Doğan Kayısı Sabunu ürünü satış yerleri, Doğan Kayısı Sabunu ürünü satılan yerler, Doğan Kayısı Sabunu ürünü satan yerler, Doğan Kayısı Sabunu ürünü nerede satılır, Doğan Kayısı Sabunu ürünü nereden alınır, Doğan Kayısı Sabunu ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Kayısı Sabunu ürünü nerden alabilirim, Doğan Kayısı Sabunu ürünü etkileri, Doğan Kayısı Sabunu ürünü nasıl kullanılır, Doğan Kayısı Sabunu ürünü nerde, Doğan Kayısı Sabunu ürünü faydası, Doğan Kayısı Sabunu ürünü faydaları neler, DOĞAN KAYISI SABUNU ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Kayısı_Sabunu #Doğan #Doğan_Kayısı_Sabunu #Kayısı_Sabunu_içindekiler #Kayısı_Sabunu_kullanımı #Kayısı_Sabunu_kullanılışı #Kayısı_Sabunu_faydaları #Kayısı_Sabunu_yararları #Kayısı_Sabunu_yan_etkileri #Kayısı_Sabunu_zararları #Kayısı_Sabunu_satışı #Kayısı_Sabunu_nerde_satılır #Kayısı_Sabunu_nerden_alınır #Kayısı_Sabunu_satan #Kayısı_Sabunu_faydası #Kayısı_Sabunu_faydalımı

Doğan
DŞ-90023

Belirli Referanslar

Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 1 ürün: