• İndirimli fiyat

Tarçın Sabunu 150Gr

Referans: DŞ-54023

22,60 ₺
13,00 ₺ 9,60 ₺ indirimli
Vergi dahil
 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

THALİA - TARÇIN SABUNU
TARÇIN ÖZLÜ SPA ETKİLİ BİTKİSEL YAĞ KARIŞIMLI SAF DOĞAL
TÜRK MALI 150GR (±%5)

Thalia Tarçın Sabunu Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Thalia Tarçın Sabunu 150GR
Thalia Tarçın Sabunu 150GR İzin Belge:
Tarçın Sabunu Üretici Firma: TS 54 - Akten Kozmetik Sanayii ve Pazarlama Ltd. Şti.Turgut Reis Mh. Giyim Kent Sitesi B3 Blok B 106-26 Esenler - İSTANBUL, tarafından üretilmiştir.
Thalia Tarçın Sabunu 150GR İçindekiler:
Tarçın Sabunu ürünü içerisinde; Vegatable Oils, Cinnamon Extract, Sodium Chloride, Perfume, Water.
Thalia Tarçın Sabunu 150GR Kullanımı:
Tarçın Sabunu kullanılışı; El, yüz, ayak, vücut, saç ve saç derisinde her banyo esnasında ılık-sıcak veya soğuk su ile köpürterek hafif friksiyon masaj yapılarak uygulanır. Vücutta, saçta 1-2 dakika kadar bekletilmesi etkiyi arttıracaktır. Bekledikten sonra yeteri kadar bol su ile durulanır, yıkanır.
Thalia Tarçın Sabunu 150GR Yan Etkileri:
Tarçın Sabunu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Thalia Tarçın Sabunu 150GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Thalia Tarçın Sabunu 150GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Thalia Tarçın Sabunu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Thalia Tarçın Sabunu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Thalia Tarçın Sabunu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.
Thalia Tarçın Sabunu 150GR Ürünü Açıklaması:
TARÇIN SABUNU SPA ETKİSİ

PAMUKSU CİLT BİTKİSEL YAĞ KARIŞIMLI SAF DOĞAL SABUN 150GR.

Tarçın Özlü Saf Doğal Sabunun Faydaları:

Tarçın Özlü Saf Doğal Sabun cildinizde saç derisi ve cilt yaraların iyileşmesine yardımcı olur. Derideki gözenekleri açarak cildin rahatlamasını sağlar. Antiseptik özelliği ile (dezenfekte ederek) saç ve cilt yaraları, kızarıklık, kaşıntı, sivilce, mantar, egzama ve sedef gibi hastalıklarının iyileşmesinde faydalı ve temizleyicidir. Cildi temizler, besler, korur ve naturel parlaklık kazanmasına yardımcı olur.

Thalia, Tarçın Özlü Saf Doğal Sabun içeriğindeki Tarçın ekstresi ve tarçın özleri banyonuzu SPA etkisiyle keyfe dönüştürür. Tarçın sabunu ile yapacağınız sıcak su banyosu gün boyu yaşadığınız stresi keyfe dönüştürecektir. Tamamen bitkisel yağlardan elde edilen tarçın sabunu cildinizi pamuksu bir görünüme kavuşturur. Bu arada istenmeyen cilt rahatsızlıklarınızın giderilmesine destek olur. Cilt deri rahatsızlıklarında dezenfekte olarak kullanılır.

Tarçın Özlü Saf Doğal Sabunun Kullanımı:

El, yüz, ayak, vücut, saç ve saç derisinde her banyo esnasında ılık-sıcak veya soğuk su ile köpürterek hafif friksiyon masaj yapılarak uygulanır. Vücutta, saçta 1-2 dakika kadar bekletilmesi etkiyi arttıracaktır. Bekledikten sonra yeteri kadar bol su ile durulanır, yıkanır.

(Kynk: ŞİFALI BİTKİSEL SABUNLAR & ŞAMPUANLAR - Tarık DEMİRA.)

THALİA TARÇIN SABUNU

THALİA TARÇIN SABUNU

TARÇIN SABUNU 150GR

Thalia Tarçın Sabunu, Thalia Tarçın Sabunu 150GR ürünü, Thalia Tarçın Sabunu hakkında, Thalia Tarçın Sabunu hakkında açıklama, Thalia Tarçın Sabunu yorum, Thalia Tarçın Sabunu yorumları, Thalia Tarçın Sabunu hakkındaki yorumlar, Thalia Tarçın Sabunu açıklamalı detayları, Thalia Tarçın Sabunu faydaları, Thalia Tarçın Sabunu kullanımı, Thalia Tarçın Sabunu zararları, Thalia Tarçın Sabunu zararlı mı, Thalia Tarçın Sabunu uyarılar, Thalia Tarçın Sabunu yararları, Thalia Tarçın Sabunu yararlı mı, Thalia Tarçın Sabunu satışı, Thalia Tarçın Sabunu satan, Thalia Tarçın Sabunu satış yerleri, Thalia Tarçın SabunuI satılan yerler, Thalia Tarçın Sabunu satan yerler, Thalia Tarçın Sabunu nerede satılır, Thalia Tarçın Sabunu nereden alınır, Thalia Tarçın Sabunu nerelerde satılıyor, Thalia Tarçın Sabunu nerden alabilirim, Thalia Tarçın Sabunu satılan, Thalia Tarçın Sabunu satılır, Thalia Tarçın Sabunu etkileri, Thalia Tarçın Sabunu nasıl kullanılır, Thalia Tarçın Sabunu nerde, Thalia Tarçın Sabunu faydası, Thalia Tarçın Sabunu ne işe yarar, Thalia Tarçın Sabunu ne kadar, Thalia Tarçın Sabunu fiyatı, Thalia Tarçın Sabunu fiyatları, Thalia Tarçın Sabunu detayları, Thalia Tarçın Sabunu açıklamaları, Thalia Tarçın Sabunu ürünü faydaları, Thalia Tarçın Sabunu ürünü kullanımı, Thalia Tarçın Sabunu ürünü faydaları ve kullanımı, Thalia Tarçın Sabunu ürünü hakkında, Thalia Tarçın Sabunu ürünü yorum, Thalia Tarçın Sabunu ürünü satışı, Thalia Tarçın Sabunu ürünü satan, Thalia Tarçın Sabunu ürünü satış yerleri, Thalia Tarçın Sabunu ürünü satılan yerler, Thalia Tarçın Sabunu ürünü satan yerler, Thalia Tarçın Sabunu ürünü nerede satılır, Thalia Tarçın Sabunu ürünü nereden alınır, Thalia Tarçın Sabunu ürünü nerelerde satılıyor, Thalia Tarçın Sabunu ürünü nerden alabilirim, Thalia Tarçın Sabunu ürünü etkileri, Thalia Tarçın Sabunu ürünü nasıl kullanılır, Thalia Tarçın Sabunu ürünü nerde, Thalia Tarçın Sabunu ürünü faydası, Thalia Tarçın Sabunu ürünü faydaları neler, THALİA TARÇIN SABUNU ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Tarçın_Sabunu #Thalia #Thalia_Tarçın_Sabunu #Tarçın_Sabunu_içindekiler #Tarçın_Sabunu_kullanımı #Tarçın_Sabunu_kullanılışı #Tarçın_Sabunu_faydaları #Tarçın_Sabunu_yararları #Tarçın_Sabunu_yan_etkileri #Tarçın_Sabunu_zararları #Tarçın_Sabunu_satışı #Tarçın_Sabunu_nerde_satılır #Tarçın_Sabunu_nerden_alınır #Tarçın_Sabunu_satan #Tarçın_Sabunu_faydası #Tarçın_Sabunu_faydalımı

Thalia
DŞ-54023
100 Öğeler

Belirli Referanslar

Yeni ürün