• İndirimli fiyat

Çay Ağacı Yağı Sabunu 150Gr

Referans: DŞ-90035

22,60 ₺
13,00 ₺ 9,60 ₺ indirimli
Vergi dahil
 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

THALİA ÇAY AĞACI SABUNU
BİTKİSEL YAĞ KARIŞIMLI DOĞAL ÇAY ÖZLÜ SABUN
TÜRK MALI 150GR (±%5)

Thalia Çay Ağacı Yağı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Thalia Çay Ağacı Yağı 150GR
Thalia Çay Ağacı Yağı 150GR İzin Belge:
Çay Ağacı Yağı Üretici Firma: TS 54 - Akten Kozmetik Sanayii ve Pazarlama Ltd. Şti.Turgut Reis Mh. Giyim Kent Sitesi B3 Blok B 106-26 Esenler - İSTANBUL, tarafından üretilmiştir.
Thalia Çay Ağacı Yağı 150GR İçindekiler:
Çay Ağacı Yağı ürünü içerisinde; Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Water, Parfume, Olive Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Glycerine, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetra Sodium EDTA, Butylhenyl Methylpropional, Benzyl alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool
Thalia Çay Ağacı Yağı 150GR Kullanımı:
Çay Ağacı Yağı kullanılışı; Vücudunuzu, Cildinizi veya Yüzünüzü bol köpükleyip maske şeklinde köpükleri 2-3 dakika kadar cildinizde bekletin. Thali Çay Ağacı Yağı Doğal Sabunun köpükleri cildinizde yeteri kadar bekledikten sonra bol ılık veya soğuk su ile tamamen durulayınız.
Thalia Çay Ağacı Yağı 150GR Yan Etkileri:
Çay Ağacı Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Thalia Çay Ağacı Yağı 150GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Thalia Çay Ağacı Yağı 150GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Thalia Çay Ağacı Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Thalia Çay Ağacı Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
Thalia Çay Ağacı Yağı 150GR Ürünü Açıklaması:
ÇAY AĞACI SABUNU

BİTKİSEL YAĞ KARIŞIMLI DOĞAL ÇAY ÖZLÜ SABUN

Çay Ağacı Yağının Faydaları:

Cildinizi Çay Ağacı Yağlı ürünler ile yenileyin. Cildinizdeki lekeleri ve fazla yağlanmayı kaynağını doğadan alan cildinizi kurutmadan gözle görülür sonuçlar veren Çay Ağacı Yağlı ürünler ile temizleyin. Gözeneklerin sıkılaşmasına lekelerin ve siyah noktaların görünümünün azalmasına yardımcı olur. Cildinize değer vermenin ve hak ettiği bakımla tanıştırmanın tam zamanı Çay Ağacı Yağlı ürünlerdir.

Antiseptik ve antibakteriyel özellikleri ile Çay Ağacı Yağlı ürünler cildinizdeki lekeler için çok özel bir bakım yapın.

Çay Ağacı Yağlı ürünler cildi derinlemesine temizler.

Çay Ağacı Yağlı ürünler cildinizi sakinleştirir ve ferahlatır. Anında serinletici mentollü etkisi ile ciltteki pürüzlerin giderilmesine cildinizdeki fazla yağın emilimine ve lekeli görünümün hafiflemesine yardımcı olur.

Çay Ağacı Yağlı ürünler içeriğindeki doğal bitki özleri karışımı ile cildinizdeki aşırı kurumaların önüne geçer. Çay Ağacı Yağlı ürünler Cildinizi nazikçe temizler arındırır. Esnek ve ipeksi yumuşaklıkta bırakır. Çay Ağacı Yağlı ürünler Cildinizde yer alan kuruluğun giderilmesine doğal naturel parlaklık ve ışıldayan temiz bir cilt yapısının oluşmasına katkı sağlar.

Cildinizi Thali Çay Ağacı Yağı Doğal Sabunu ile yenileyin. Cildinizdeki lekeleri ve fazla yağlanmayı kaynağını doğadan alan cildinizi kurutmadan gözle görülür sonuçlar veren Thali Çay Ağacı Yağı Doğal Sabunu ile temizleyin. Gözeneklerin sıkılaşmasına lekelerin ve siyah noktaların görünümünün azalmasına yardımcı olur. Cildinize değer vermenin ve hak ettiği bakımla tanıştırmanın tam zamanı Thali Çay Ağacı Yağı Doğal Sabunudur. Thali Çay Ağacı Yağı Doğal Sabunu ile Cildinizdeki lekeler için çok özel bir bakım yapın. Thali Çay Ağacı Yağı Doğal Sabunu cildi derinlemesine temizler. Thali Çay Ağacı Yağı Doğal Sabunu sakinleştirir ve ferahlatır. Anında serinletici etkisi ile ciltteki pürüzlerin giderilmesine cildinizdeki fazla yağın emilimine ve lekeli görünümün hafiflemesine yardımcı olur.

Thalia Çay Ağacı Yağı Doğal Sabunu içeriğindeki özel bitki özleri karışımı sayesinde Cildinizdeki aşırı kurumaların önüne geçer. Thalia Çay Ağacı Yağı Doğal Sabunu Cildinizi nazikçe temizler arındırır. Esnek ve ipeksi yumuşaklıkta bırakır.

Thalia Çay Ağacı Yağı Doğal Sabunu Cildinizde yer alan kuruluğun giderilmesine, doğal naturel parlaklık ve ışıldayan temiz bir cilt yapısının oluşmasına katkı sağlar.

Bitkisel Yağlar ile zenginleştirilmiş, Thalia Çay Ağacı Yağlı Doğal Sabunun Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır.

THALİA ÇAY AĞACI YAĞI SABUNU

THALİA ÇAY AĞACI YAĞI SABUNU

ÇAY AĞACI YAĞI SABUNU 150GR

Thalia Çay Ağacı Yağı, Thalia Çay Ağacı Yağı 150GR ürünü, Thalia Çay Ağacı Yağı hakkında, Thalia Çay Ağacı Yağı hakkında açıklama, Thalia Çay Ağacı Yağı yorum, Thalia Çay Ağacı Yağı yorumları, Thalia Çay Ağacı Yağı hakkındaki yorumlar, Thalia Çay Ağacı Yağı açıklamalı detayları, Thalia Çay Ağacı Yağı faydaları, Thalia Çay Ağacı Yağı kullanımı, Thalia Çay Ağacı Yağı zararları, Thalia Çay Ağacı Yağı zararlı mı, Thalia Çay Ağacı Yağı uyarılar, Thalia Çay Ağacı Yağı yararları, Thalia Çay Ağacı Yağı yararlı mı, Thalia Çay Ağacı Yağı satışı, Thalia Çay Ağacı Yağı satan, Thalia Çay Ağacı Yağı satış yerleri, Thalia Çay Ağacı YağıI satılan yerler, Thalia Çay Ağacı Yağı satan yerler, Thalia Çay Ağacı Yağı nerede satılır, Thalia Çay Ağacı Yağı nereden alınır, Thalia Çay Ağacı Yağı nerelerde satılıyor, Thalia Çay Ağacı Yağı nerden alabilirim, Thalia Çay Ağacı Yağı satılan, Thalia Çay Ağacı Yağı satılır, Thalia Çay Ağacı Yağı etkileri, Thalia Çay Ağacı Yağı nasıl kullanılır, Thalia Çay Ağacı Yağı nerde, Thalia Çay Ağacı Yağı faydası, Thalia Çay Ağacı Yağı ne işe yarar, Thalia Çay Ağacı Yağı ne kadar, Thalia Çay Ağacı Yağı fiyatı, Thalia Çay Ağacı Yağı fiyatları, Thalia Çay Ağacı Yağı detayları, Thalia Çay Ağacı Yağı açıklamaları, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü faydaları, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü kullanımı, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü hakkında, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü yorum, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü satışı, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü satan, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü satış yerleri, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü satılan yerler, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü satan yerler, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü nerede satılır, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü nereden alınır, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü nerden alabilirim, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü etkileri, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü nasıl kullanılır, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü nerde, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü faydası, Thalia Çay Ağacı Yağı ürünü faydaları neler, THALİA ÇAY AĞACI YAĞI SABUNU ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Çay_Ağacı_Yağı #Thalia #Thalia_Çay_Ağacı_Yağı #Çay_Ağacı_Yağı_içindekiler #Çay_Ağacı_Yağı_kullanımı #Çay_Ağacı_Yağı_kullanılışı #Çay_Ağacı_Yağı_faydaları #Çay_Ağacı_Yağı_yararları #Çay_Ağacı_Yağı_yan_etkileri #Çay_Ağacı_Yağı_zararları #Çay_Ağacı_Yağı_satışı #Çay_Ağacı_Yağı_nerde_satılır #Çay_Ağacı_Yağı_nerden_alınır #Çay_Ağacı_Yağı_satan #Çay_Ağacı_Yağı_faydası #Çay_Ağacı_Yağı_faydalımı

Thalia
DŞ-90035
100 Öğeler

Belirli Referanslar

Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 1 ürün: