• İndirimli fiyat

Misvak 1Ad

Referans: DŞ-100868X01

15,50 ₺
7,00 ₺ 8,50 ₺ indirimli
Vergi dahil
 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

KUREYŞİ MİSVAK 1AD
The Traditional Natural Toothbrush

Kureyşi Misvak Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Kureyşi Misvak 1Ad

Kureyşi Misvak 1Ad İzin Belge:

Misvak ürünü Kureyşi esans tarafından ithal edilmiştir.

Kureyşi Misvak 1Ad İçindekiler:

Misvak ürünü içerisinde; 1adet misvak bulunmaktadır.

Kureyşi Misvak 1Ad Kullanımı:

Misvak kullanılışı; Misvağın herhangi bir ucundan 1cm. kadar soyun. Misvağı yıkadıktan sonra fırça görüntüsü alana kadar soyulan kısmı çiğneyin. Artık dişlerinizi misvak ile temizleyebilirsiniz.

Kureyşi Misvak 1Ad Yan Etkileri:

Misvak Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Kureyşi Misvak 1Ad Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Kureyşi Misvak 1Ad Muhafaza ve Uyarı:

  • Kureyşi Misvak Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Kureyşi Misvak ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.

Kureyşi Misvak 1Ad Ürünü Açıklaması:

MİSVAK
''Sewak Al-Kureyşi'' veya ''Misvak'' Arapça'da ''arak'' diye bilinen Peelu ağacının (Salvadora Persica) köküdür.Sentetik diş fırçalarına kıyasla, misvak daha emin, daha tabiidir. Misvağın yumuşak kılları, standart diş fırçalarının genellikle erişemediği diş aralarına çok daha kolaylıkla erişir. Misvak, vucudun genel sağlığı ile doğrudan alakalı olan yüksek seviyeli ağız temizliğini elde etmenin tesirli bir yoludur.
Misvaklarımız tazeliğini muhafaza etmeleri için doğrudan kaynağından satın alınmakta ve son derece ileri kalite kontrol işlemlerinden geçirilmektedir. Böylece bu değerli ürünü, siz değerli kullanıcılara orjinal tadıyla olduğu kadar, diğer tatlarda da sunmanız mümkün olmaktadır.

KUREYŞİ MİSVAK

KUREYŞİ MİSVAK

Misvak

Kureyşi Misvak, Kureyşi Misvak 1Ad ürünü, Kureyşi Misvak hakkında, Kureyşi Misvak hakkında açıklama, Kureyşi Misvak yorum, Kureyşi Misvak yorumları, Kureyşi Misvak hakkındaki yorumlar, Kureyşi Misvak açıklamalı detayları, Kureyşi Misvak faydaları, Kureyşi Misvak kullanımı, Kureyşi Misvak zararları, Kureyşi Misvak zararlı mı, Kureyşi Misvak uyarılar, Kureyşi Misvak yararları, Kureyşi Misvak yararlı mı, Kureyşi Misvak satışı, Kureyşi Misvak satan, Kureyşi Misvak satış yerleri, Kureyşi MisvakI satılan yerler, Kureyşi Misvak satan yerler, Kureyşi Misvak nerede satılır, Kureyşi Misvak nereden alınır, Kureyşi Misvak nerelerde satılıyor, Kureyşi Misvak nerden alabilirim, Kureyşi Misvak satılan, Kureyşi Misvak satılır, Kureyşi Misvak etkileri, Kureyşi Misvak nasıl kullanılır, Kureyşi Misvak nerde, Kureyşi Misvak faydası, Kureyşi Misvak ne işe yarar, Kureyşi Misvak ne kadar, Kureyşi Misvak fiyatı, Kureyşi Misvak fiyatları, Kureyşi Misvak detayları, Kureyşi Misvak açıklamaları, Kureyşi Misvak ürünü faydaları, Kureyşi Misvak ürünü kullanımı, Kureyşi Misvak ürünü faydaları ve kullanımı, Kureyşi Misvak ürünü hakkında, Kureyşi Misvak ürünü yorum, Kureyşi Misvak ürünü satışı, Kureyşi Misvak ürünü satan, Kureyşi Misvak ürünü satış yerleri, Kureyşi Misvak ürünü satılan yerler, Kureyşi Misvak ürünü satan yerler, Kureyşi Misvak ürünü nerede satılır, Kureyşi Misvak ürünü nereden alınır, Kureyşi Misvak ürünü nerelerde satılıyor, Kureyşi Misvak ürünü nerden alabilirim, Kureyşi Misvak ürünü etkileri, Kureyşi Misvak ürünü nasıl kullanılır, Kureyşi Misvak ürünü nerde, Kureyşi Misvak ürünü faydası, Kureyşi Misvak ürünü faydaları neler, KUREYŞİ MİSVAK ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Misvak #Kureyşi #Kureyşi_Misvak #Misvak_içindekiler #Misvak_kullanımı #Misvak_kullanılışı #Misvak_faydaları #Misvak_yararları #Misvak_yan_etkileri #Misvak_zararları #Misvak_satışı #Misvak_nerde_satılır #Misvak_nerden_alınır #Misvak_satan #Misvak_faydası #Misvak_faydalımı

Kureyşi
DŞ-100868X01
100 Öğeler

Belirli Referanslar

Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün: