Misvak 1Ad

Referans: DŞ-101044X01

5,00 ₺
Vergi dahil
 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

KARDELEN MİSVAK 1AD
The Traditional Natural Toothbrush

Kardelen Misvak Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Kardelen Misvak 1Ad

Kardelen Misvak 1Ad İzin Belge:

Misvak ürünü Doğal Şifa tarafından tedarik edebilirsiniz.

Kardelen Misvak 1Ad İçindekiler:

Misvak ürünü içerisinde; 1adet misvak bulunmaktadır.

Kardelen Misvak 1Ad Kullanımı:

Misvak kullanılışı; Misvağın herhangi bir ucundan 1cm. kadar soyun. Misvağı yıkadıktan sonra fırça görüntüsü alana kadar soyulan kısmı çiğneyin. Artık dişlerinizi misvak ile temizleyebilirsiniz.

Kardelen Misvak 1Ad Yan Etkileri:

Misvak Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Kardelen Misvak 1Ad Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Kardelen Misvak 1Ad Muhafaza ve Uyarı:

  • Kardelen Misvak Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Kardelen Misvak ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.

Kardelen Misvak 1Ad Ürünü Açıklaması:

MİSVAK
''Sewak Al-Kardelen'' veya ''Misvak'' Arapça'da ''arak'' diye bilinen Peelu ağacının (Salvadora Persica) köküdür.Sentetik diş fırçalarına kıyasla, misvak daha emin, daha tabiidir. Misvağın yumuşak kılları, standart diş fırçalarının genellikle erişemediği diş aralarına çok daha kolaylıkla erişir. Misvak, vucudun genel sağlığı ile doğrudan alakalı olan yüksek seviyeli ağız temizliğini elde etmenin tesirli bir yoludur.
Misvaklarımız tazeliğini muhafaza etmeleri için doğrudan kaynağından satın alınmakta ve son derece ileri kalite kontrol işlemlerinden geçirilmektedir. Böylece bu değerli ürünü, siz değerli kullanıcılara orjinal tadıyla olduğu kadar, diğer tatlarda da sunmanız mümkün olmaktadır.

KARDELEN MİSVAK

KARDELEN MİSVAK

Misvak

Kardelen Misvak, Kardelen Misvak 1Ad ürünü, Kardelen Misvak hakkında, Kardelen Misvak hakkında açıklama, Kardelen Misvak yorum, Kardelen Misvak yorumları, Kardelen Misvak hakkındaki yorumlar, Kardelen Misvak açıklamalı detayları, Kardelen Misvak faydaları, Kardelen Misvak kullanımı, Kardelen Misvak zararları, Kardelen Misvak zararlı mı, Kardelen Misvak uyarılar, Kardelen Misvak yararları, Kardelen Misvak yararlı mı, Kardelen Misvak satışı, Kardelen Misvak satan, Kardelen Misvak satış yerleri, Kardelen MisvakI satılan yerler, Kardelen Misvak satan yerler, Kardelen Misvak nerede satılır, Kardelen Misvak nereden alınır, Kardelen Misvak nerelerde satılıyor, Kardelen Misvak nerden alabilirim, Kardelen Misvak satılan, Kardelen Misvak satılır, Kardelen Misvak etkileri, Kardelen Misvak nasıl kullanılır, Kardelen Misvak nerde, Kardelen Misvak faydası, Kardelen Misvak ne işe yarar, Kardelen Misvak ne kadar, Kardelen Misvak fiyatı, Kardelen Misvak fiyatları, Kardelen Misvak detayları, Kardelen Misvak açıklamaları, Kardelen Misvak ürünü faydaları, Kardelen Misvak ürünü kullanımı, Kardelen Misvak ürünü faydaları ve kullanımı, Kardelen Misvak ürünü hakkında, Kardelen Misvak ürünü yorum, Kardelen Misvak ürünü satışı, Kardelen Misvak ürünü satan, Kardelen Misvak ürünü satış yerleri, Kardelen Misvak ürünü satılan yerler, Kardelen Misvak ürünü satan yerler, Kardelen Misvak ürünü nerede satılır, Kardelen Misvak ürünü nereden alınır, Kardelen Misvak ürünü nerelerde satılıyor, Kardelen Misvak ürünü nerden alabilirim, Kardelen Misvak ürünü etkileri, Kardelen Misvak ürünü nasıl kullanılır, Kardelen Misvak ürünü nerde, Kardelen Misvak ürünü faydası, Kardelen Misvak ürünü faydaları neler, KARDELEN MİSVAK ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Misvak #Kardelen #Kardelen_Misvak #Misvak_içindekiler #Misvak_kullanımı #Misvak_kullanılışı #Misvak_faydaları #Misvak_yararları #Misvak_yan_etkileri #Misvak_zararları #Misvak_satışı #Misvak_nerde_satılır #Misvak_nerden_alınır #Misvak_satan #Misvak_faydası #Misvak_faydalımı

Kardelen
DŞ-101044X01
100 Öğeler

Belirli Referanslar

Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün: