• İndirimli fiyat

Zencefil Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Jengibre

Referans: DŞ-35208

16,00 ₺
7,50 ₺ 8,50 ₺ indirimli
Vergi dahil
 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

HEM ZENCEFİL KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Jengibre İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Zencefil kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Zencefil Kokulu Tütsü Zencefilli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Zencefil Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM ZENCEFİL KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Zencefil Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Zencefil Kokulu Tütsü Kullanımı:
Zencefil kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Zencefil kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Zencefilli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM ZENCEFİL KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM ZENCEFİL KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

ZENCEFİL KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Zencefil Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Zencefil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM ZENCEFİL KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Zencefil_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Zencefil_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Zencefil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Zencefil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Zencefil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Zencefil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Zencefil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Zencefil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Zencefil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Zencefil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Zencefil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Zencefil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Zencefil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Zencefil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Zencefil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Hem Tütsü
DŞ-35208
100 Öğeler

Belirli Referanslar

Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün: