• İndirimli fiyat

Vanilya Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Vanilla

Referans: DŞ-35185

16,00 ₺
7,50 ₺ 8,50 ₺ indirimli
Vergi dahil
 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

HEM VANİLYA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Vanilla İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Vanilya kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Vanilya Kokulu Tütsü Vanilyali Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Vanilya Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM VANİLYA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Vanilya Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Vanilya Kokulu Tütsü Kullanımı:
Vanilya kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Vanilya kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Vanilyali tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM VANİLYA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM VANİLYA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

VANİLYA KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Vanilya Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Vanilya Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM VANİLYA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Vanilya_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Hem Tütsü
DŞ-35185
100 Öğeler

Belirli Referanslar

Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 1 ürün: