• İndirimli fiyat

Tabac 20 Çubuk Tütsü

Referans: DŞ-35243

16,00 ₺
7,50 ₺ 8,50 ₺ indirimli
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

HEM TÜ-TÜN KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Tabac İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Tü-tün kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Tü-tün Kokulu Tütsü Tü-tünli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Tü-tün Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM TÜ-TÜN KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Tü-tün Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Tü-tün Kokulu Tütsü Kullanımı:
Tü-tün kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Tü-tün kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Tü-tünli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM TÜ-TÜN KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM TÜTÜN KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

TÜ-TÜN KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Tü-tün Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM TÜ-TÜN KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Tü-tün_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Tü-tün_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Tü-tün_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Tü-tün_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Tü-tün_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Tü-tün_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Tü-tün_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Tü-tün_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Tü-tün_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Tü-tün_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Tü-tün_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Tü-tün_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Tü-tün_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Tü-tün_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Tü-tün_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

DŞ-35243

Belirli Referanslar

Yeni ürün