• İndirimli fiyat

Ağaç Reçinesi 20 Çubuk Tütsü - Balsam

Referans: DŞ-100206

16,00 ₺
7,50 ₺ 8,50 ₺ indirimli
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

HEM AĞAÇ REÇİNESİ ÇUBUK TÜTSÜ
Balsam İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü 20li
Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Ağaç Reçinesi çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Ağaç Reçinesi Tütsü Ağaçli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Ağaç Reçinesi Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM AĞAÇ REÇİNESİ ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Ağaç Reçinesi Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Ağaç Reçinesi Tütsü Kullanımı:
Ağaç Reçinesi Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Ağaç Reçinesi tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Ağaçli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM AĞAÇ REÇİNESİ ÇUBUK TÜTSÜ

HEM AĞAÇ REÇİNESİ ÇUBUK TÜTSÜ

AĞAÇ REÇİNESİ 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü hakkında, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü yorum, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü yorumları, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü faydaları, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü zararları, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü yararları, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü satışı, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü satan, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü satılan, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü satılır, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü etkileri, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü nerde, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü faydası, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü detayları, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Ağaç Reçinesi Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM AĞAÇ REÇİNESİ ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Ağaç_Reçinesi_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Ağaç_Reçinesi_Çubuk_Tütsü #Ağaç_Reçinesi_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Ağaç_Reçinesi_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Ağaç_Reçinesi_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Ağaç_Reçinesi_Çubuk_Tütsü_faydaları #Ağaç_Reçinesi_Çubuk_Tütsü_yararları #Ağaç_Reçinesi_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Ağaç_Reçinesi_Çubuk_Tütsü_zararları #Ağaç_Reçinesi_Çubuk_Tütsü_satışı #Ağaç_Reçinesi_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Ağaç_Reçinesi_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Ağaç_Reçinesi_Çubuk_Tütsü_satan #Ağaç_Reçinesi_Çubuk_Tütsü_faydası #Ağaç_Reçinesi_Çubuk_Tütsü_faydalımı

DŞ-100206

Belirli Referanslar

Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 3 ürün: