• İndirimli fiyat

Peri Rüyaları 20 Çubuk Tütsü - Fairy Dreams

Referans: DŞ-100050

16,00 ₺
7,50 ₺ 8,50 ₺ indirimli
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

PERİ RÜYALARI İSTEMCİSİ ÇUBUK TÜTSÜ
Fairy Dreams İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü 20li
Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Peri Rüyaları Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters PERİ CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Peri Rüyaları çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Peri Rüyaları Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Peri Rüyaları Tütsü Perili Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Peri Rüyaları Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Peri Rüyaları Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
PERİ RÜYALARI İSTEMCİSİ ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Peri Rüyaları Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Peri Rüyaları Tütsü Kullanımı:
Peri Rüyaları Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Peri Rüyaları tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Perili tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

PERİ RÜYALARI İSTEMCİSİ ÇUBUK TÜTSÜ

PERİ RÜYALARI İSTEMCİSİ ÇUBUK TÜTSÜ

PERİ RÜYALARI İSTEMCİSİ 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü hakkında, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü yorum, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü yorumları, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü faydaları, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü zararları, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü yararları, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü satışı, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü satan, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Peri Rüyaları Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü satılan, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü satılır, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü etkileri, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü nerde, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü faydası, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü detayları, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Peri Rüyaları Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, PERİ RÜYALARI İSTEMCİSİ ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Peri_Rüyaları_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Peri_Rüyaları_Çubuk_Tütsü #Peri_Rüyaları_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Peri_Rüyaları_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Peri_Rüyaları_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Peri_Rüyaları_Çubuk_Tütsü_faydaları #Peri_Rüyaları_Çubuk_Tütsü_yararları #Peri_Rüyaları_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Peri_Rüyaları_Çubuk_Tütsü_zararları #Peri_Rüyaları_Çubuk_Tütsü_satışı #Peri_Rüyaları_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Peri_Rüyaları_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Peri_Rüyaları_Çubuk_Tütsü_satan #Peri_Rüyaları_Çubuk_Tütsü_faydası #Peri_Rüyaları_Çubuk_Tütsü_faydalımı

DŞ-100050

Belirli Referanslar

Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: