• İndirimli fiyat

Orman Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Forest

Referans: DŞ-100047

16,00 ₺
7,50 ₺ 8,50 ₺ indirimli
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

HEM ORMAN KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Forest İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Orman Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Orman kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Orman Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Orman Kokulu Tütsü Ormanli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Orman Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Orman Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM ORMAN KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Orman Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Orman Kokulu Tütsü Kullanımı:
Orman kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Orman kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Ormanli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM ORMAN KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM ORMAN KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

ORMAN KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Orman Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Orman Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM ORMAN KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Orman_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Orman_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Orman_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Orman_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Orman_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Orman_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Orman_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Orman_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Orman_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Orman_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Orman_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Orman_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Orman_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Orman_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Orman_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

DŞ-100047

Belirli Referanslar

Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: