• İndirimli fiyat

Gökada Galaksi 20 Çubuk Tütsü - The Galaxy

Referans: DŞ-100029

16,00 ₺
7,50 ₺ 8,50 ₺ indirimli
Vergi dahil
 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

HEM GÖKADA GALAKSİ ÇUBUK TÜTSÜ
The Galaxy İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü 20li
Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Gökada Galaksi Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Gökada Galaksi çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Gökada Galaksi Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Gökada Galaksi Tütsü Gökadali Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Gökada Galaksi Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Gökada Galaksi Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM GÖKADA GALAKSİ ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Gökada Galaksi Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Gökada Galaksi Tütsü Kullanımı:
Gökada Galaksi Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Gökada Galaksi tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Gökadali tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM GÖKADA GALAKSİ ÇUBUK TÜTSÜ

HEM GÖKADA GALAKSİ ÇUBUK TÜTSÜ

GÖKADA GALAKSİ 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü hakkında, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü yorum, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü yorumları, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü faydaları, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü zararları, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü yararları, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü satışı, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü satan, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Gökada Galaksi Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü satılan, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü satılır, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü etkileri, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü nerde, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü faydası, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü detayları, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Gökada Galaksi Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM GÖKADA GALAKSİ ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Gökada_Galaksi_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Gökada_Galaksi_Çubuk_Tütsü #Gökada_Galaksi_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Gökada_Galaksi_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Gökada_Galaksi_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Gökada_Galaksi_Çubuk_Tütsü_faydaları #Gökada_Galaksi_Çubuk_Tütsü_yararları #Gökada_Galaksi_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Gökada_Galaksi_Çubuk_Tütsü_zararları #Gökada_Galaksi_Çubuk_Tütsü_satışı #Gökada_Galaksi_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Gökada_Galaksi_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Gökada_Galaksi_Çubuk_Tütsü_satan #Gökada_Galaksi_Çubuk_Tütsü_faydası #Gökada_Galaksi_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Hem Tütsü
DŞ-100029
100 Öğeler

Belirli Referanslar

Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: