• İndirimli fiyat

Çikolata Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Chocolate

Referans: DŞ-35201

16,00 ₺
7,50 ₺ 8,50 ₺ indirimli
Vergi dahil
 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

HEM ÇİKOLATA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Chocolate İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Çikolata kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Çikolata Kokulu Tütsü Çikolatali Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Çikolata Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM ÇİKOLATA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Çikolata Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Çikolata Kokulu Tütsü Kullanımı:
Çikolata kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Çikolata kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Çikolatali tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM ÇİKOLATA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM ÇİKOLATA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

ÇİKOLATA KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Çikolata Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Çikolata Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM ÇİKOLATA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Çikolata_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Hem Tütsü
DŞ-35201
100 Öğeler

Belirli Referanslar

Yeni ürün