Doğal Şifa Lokman Hekin

Her iş sahibi çıraklık, kalfalık, ustalık olarak gelişmesi ve kendisini geliştirmesi ile mümkündür. Bu süreci tam yaşayamayan firmaların çoğu toplumun genel sorunlarını görmekte zorlandığı gibi asıl amacından uzak sektörlerde faaliyet gösterdikleri görülmüştür.

İşte bizim hikayemiz de Maalesef öğretenin zor bulunduğu, öğretmen veya herhangi bir üniversite eğitiminin olmadığı meslektir; LOKMAN HEKİM'lik. 980 li yıllarda yaşamış olan, dünya tıbbının 700 yıl kendilerine kaynak olarak benimsediği Orta Çağdan günümüze "Büyük Ustad'  olarak bilinen İBNİ SİNA'nın bilinen eserleri çağımıza ışık tutmuştur.

 Çıraklık - Kalfalık-Ustalık  olarak zorlu geçen 25 yıl birkaç Baharat-Şifalı Bitkiler işinde faaliyet gösteren firmaların yöneticiliğini en iyi şekilde yürüttükten  sonra kendi işletmemizi 2015 senesinde Ankara Etimesgut ilçesinde  3 ortak (Ayhan Çoban-Salih Aylı, Ramazan Aylı) açmaya karar verdik.

 LOKMAN HEKİM'liğin son yıllarda bir meslekten ziyade Sektör olması, insanların İnternet, TV, sosyal medya gibi yerlerde bu talebi ticaret Para Kazanma yolu  görmeleri bizleri ve gerçekten gönül ve yıllarını vermiş meslek sahiplerini üzmektedir.

Şifalı Bitkilerin ne işe yaradığını yorumlamaktan ziyade temelinde en önemli olan Şifalı Bitkilerin Toplanması, Kurutulması,Saklanması, Paketlenme aşamasının önemli olduğuna karar verdik. Gerekli çalışmalarımızı yaptıktan tamamen TECRÜBEYLE  geçmiş 25 yılın birikimleriyle Bitki Paketleme Tesisimizle birlikte satış mağazamızı,  DOĞAL ŞİFA LOKMAN HEKİM olarak firmamızı kurduk.

AMACIMIZ insanların 21.yuzyılda Şifalı Bitkilerden bekledikleri yararlanma ihtiyaçlarını, arzu ettiklerinin üstünde bir hizmet sunarak en iyi şekilde yardımcı olmaktır.Tıp ve alternatif tıbbın birlikte gitmesi gerektiğine, sebebi bilinmeyen ilacı ve tedavisi mümkün olmayan bir çok hastalığın şifalı bitkileri kullanarak sağladıkları fayda ve memnuniyetleri bizler i bizleri çok mutlu etmekte ayrıyetten yürüdüğümüz zorlu yolun doğru olduğunu bilerek,;

TECRÜBE-GÜVEN-MEMNUNİYET olarak kendimize koyduğumuz hedefi en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize fayda, ve  gelecek nesillere meslek olması için çalışmaktayız.

                                                                                      ASR GRUP