• İndirimli fiyat

Üzüm Çekirdeği 1 Kg Pkt

Referans: DŞ-101256X01

45,00 ₺
30,00 ₺ 15,00 ₺ indirimli
Vergi dahil
 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

DOĞAN ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ 1 Kg (±%5)
Vitis Vinifera

Doğan Üzüm Çekirdeği Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Doğan Üzüm Çekirdeği 1 Kg

Doğan Üzüm Çekirdeği 1 Kg İzin Belge:

Üzüm Çekirdeği TR-34-K-009515 şletme kayıt nolu ürün Doğan Baharatçılık ve Kimyevi Mad. Tic ve San. A.Ş. tarafından üretilmiştir.

Doğan Üzüm Çekirdeği 1 Kg İçindekiler:

Üzüm Çekirdeği ürünü içerisinde; Üzüm Çekirdeği bulunmaktadır.

Doğan Üzüm Çekirdeği 1 Kg Kullanımı:

Üzüm Çekirdeği kullanılışı; Tane olarak kullanıldığı gibi dövülüp ezilerek veya mikserde çekilerek toz edilir. Günde 3 defa tercihen aç karına birer çay/tatlı kaşığı sade olarak veya su, süt, yoğurt, pekmez, şerbet gibi bir şey ile karıştırılarak tüketilebilir. Ayrıyaten bir su bardağı kaynamış sıcak su içine bir tutam, bir tatlı kaşığı kadar (5-6 gr.) bitkiden katılır. Demlenmesi için 8-10 dakika beklenir. Demlendikten sonra isteğe göre tatlandırmak için, Bal, Pekmez, Şeker ve limon katılabilir. Günde 3-4 defa öğünlerden önce veya sonra ılık olarak tüketilebilir.

Doğan Üzüm Çekirdeği 1 Kg Yan Etkileri:

Üzüm Çekirdeği Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Üzüm Çekirdeği 1 Kg Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Doğan Üzüm Çekirdeği 1 Kg Muhafaza ve Uyarı:

  • Doğan Üzüm Çekirdeği Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Üzüm Çekirdeği ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Doğan Üzüm Çekirdeği 1 Kg ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

Doğan Üzüm Çekirdeği 1 Kg Ürünü Açıklaması:

DOĞAN ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ

DOĞAN ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ

DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası    

Üzüm Çekirdeği 1 Kg

Doğan Üzüm Çekirdeği, Doğan Üzüm Çekirdeği 1 Kg ürünü, Doğan Üzüm Çekirdeği hakkında, Doğan Üzüm Çekirdeği hakkında açıklama, Doğan Üzüm Çekirdeği yorum, Doğan Üzüm Çekirdeği yorumları, Doğan Üzüm Çekirdeği hakkındaki yorumlar, Doğan Üzüm Çekirdeği açıklamalı detayları, Doğan Üzüm Çekirdeği faydaları, Doğan Üzüm Çekirdeği kullanımı, Doğan Üzüm Çekirdeği zararları, Doğan Üzüm Çekirdeği zararlı mı, Doğan Üzüm Çekirdeği uyarılar, Doğan Üzüm Çekirdeği yararları, Doğan Üzüm Çekirdeği yararlı mı, Doğan Üzüm Çekirdeği satışı, Doğan Üzüm Çekirdeği satan, Doğan Üzüm Çekirdeği satış yerleri, Doğan Üzüm ÇekirdeğiI satılan yerler, Doğan Üzüm Çekirdeği satan yerler, Doğan Üzüm Çekirdeği nerede satılır, Doğan Üzüm Çekirdeği nereden alınır, Doğan Üzüm Çekirdeği nerelerde satılıyor, Doğan Üzüm Çekirdeği nerden alabilirim, Doğan Üzüm Çekirdeği satılan, Doğan Üzüm Çekirdeği satılır, Doğan Üzüm Çekirdeği etkileri, Doğan Üzüm Çekirdeği nasıl kullanılır, Doğan Üzüm Çekirdeği nerde, Doğan Üzüm Çekirdeği faydası, Doğan Üzüm Çekirdeği ne işe yarar, Doğan Üzüm Çekirdeği ne kadar, Doğan Üzüm Çekirdeği fiyatı, Doğan Üzüm Çekirdeği fiyatları, Doğan Üzüm Çekirdeği detayları, Doğan Üzüm Çekirdeği açıklamaları, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü faydaları, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü kullanımı, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü hakkında, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü yorum, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü satışı, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü satan, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü satış yerleri, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü satılan yerler, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü satan yerler, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü nerede satılır, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü nereden alınır, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü nerden alabilirim, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü etkileri, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü nasıl kullanılır, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü nerde, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü faydası, Doğan Üzüm Çekirdeği ürünü faydaları neler, DOĞAN ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Üzüm_Çekirdeği #Doğan #Doğan_Üzüm_Çekirdeği #Üzüm_Çekirdeği_içindekiler #Üzüm_Çekirdeği_kullanımı #Üzüm_Çekirdeği_kullanılışı #Üzüm_Çekirdeği_faydaları #Üzüm_Çekirdeği_yararları #Üzüm_Çekirdeği_yan_etkileri #Üzüm_Çekirdeği_zararları #Üzüm_Çekirdeği_satışı #Üzüm_Çekirdeği_nerde_satılır #Üzüm_Çekirdeği_nerden_alınır #Üzüm_Çekirdeği_satan #Üzüm_Çekirdeği_faydası #Üzüm_Çekirdeği_faydalımı

Doğan
DŞ-101256X01
100 Öğeler

Belirli Referanslar

Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 3 ürün: