• İndirimli fiyat

Alıç Yaprağı 100Gr Tnk

Referans: DŞ-34086

29,20 ₺
23,00 ₺ 6,20 ₺ indirimli
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

DOĞAN ALIÇ YAPRAĞI 100GR TNK
ALIÇ YAPRAĞI BİTKİSİ PAKETLİ 100 GR(±%5)

Doğan Alıç Yaprağı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Alıç Yaprağı 100GR Tnk
Doğan Alıç Yaprağı 100GR Tnk İzin Belge:
Alıç Yaprağı Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-34-K-009515 sayılı izni ile üretilmiştir.
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
Doğan Alıç Yaprağı 100GR Tnk İçindekiler:
Alıç Yaprağı ürünü içerisinde; DOĞAL ALIÇ YAPRAĞI BİTKİSİ..
Doğan Alıç Yaprağı 100GR Tnk Kullanımı:
Alıç Yaprağı kullanılışı; Alıç Yaprağının Kullanım Tarifi -1: Alıç yaprağı bitkisinden bir su bardağı kaynamış sıcak su içersine bir tutam (5-6gr.) bitki katılır. Demlenmesi için 5-8 dakika beklenir. Yeteri kadar demlendikten sonra süzülür. İsteğe göre tatlandırmak için, Bal, Pekmez, Şeker ve limon katılabilir. Oluşan Alıç yaprağı çayı, Günde 2-3 defa bilhassa öğünlerden 20-30 dakika kadar önce aç karına birer su bardağı ılık olarak içilir. Alıç yaprağı çayı aç karına içilememişse yemeklerden 1 - 2 saat kadar sonra birer su bardağı ılık olarak içilir.
Alıç Yaprağının Kullanım Tarifi -2: 40-50gr. kadar Alıç yaprağı 1,5 - 2lt. soğuk su ile tencereye konulur. Bir taşımlık fokurdamaya başlayana kadar kaynatılır. Fokurdamaya başlayınca âteşi söndürülür ve kendi halinde soğuyana kadar demlenmesi için bekletilir. Alıç yaprağı çayı demlendikten sonra süzülür. Oluşan Alıç yaprağı çayı serin bir yerde muhafaza edilir. Günde 2-3 defa bilhassa öğünlerden 20-30 dakika kadar önce aç karına birer su bardağı ılık olarak Alıç yaprağı çayından içilir. Şayet Alıç yaprağı bitki çayı aç karına içilememişse yemeklerden 1 - 2 saat kadar sonra birer su bardağı ılık olarak içilir.
Alıç Yaprağının Kullanım Tarifi -3: Alıç yaprağı bitkisi mutfak robotu, blendır, değirmen veya havanda dövülerek toz, un haline getirilir. Toz haline getirilmiş Alıç yaprağı bitkisi günde 2-3 defa bilhassa yemeklerden 20-30 dakika kadar önce dolu doluya birer çay kaşığı yutulur. Alıç yaprağı bitki tozunu herhangi bir gıda (yoğurt, ılık su, meyve suyu, vb.) ile karışıtırıp öğünlerde tüketebilirsiniz.
Doğan Alıç Yaprağı 100GR Tnk Yan Etkileri:
Alıç Yaprağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Alıç Yaprağı 100GR Tnk Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Alıç Yaprağı 100GR Tnk Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Alıç Yaprağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Alıç Yaprağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Alıç Yaprağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Doğan Alıç Yaprağı 100GR Tnk ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Doğan Alıç Yaprağı 100GR Tnk Ürünü Açıklaması:

DOĞAN ALIÇ YAPRAĞI 100GR TNK

DOĞAN ALIÇ YAPRAĞI 100GR TNK

DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası   

ALIÇ YAPRAĞI 100GR TNK

Doğan Alıç Yaprağı, Doğan Alıç Yaprağı 100GR Tnk ürünü, Doğan Alıç Yaprağı hakkında, Doğan Alıç Yaprağı hakkında açıklama, Doğan Alıç Yaprağı yorum, Doğan Alıç Yaprağı yorumları, Doğan Alıç Yaprağı hakkındaki yorumlar, Doğan Alıç Yaprağı açıklamalı detayları, Doğan Alıç Yaprağı faydaları, Doğan Alıç Yaprağı kullanımı, Doğan Alıç Yaprağı zararları, Doğan Alıç Yaprağı zararlı mı, Doğan Alıç Yaprağı uyarılar, Doğan Alıç Yaprağı yararları, Doğan Alıç Yaprağı yararlı mı, Doğan Alıç Yaprağı satışı, Doğan Alıç Yaprağı satan, Doğan Alıç Yaprağı satış yerleri, Doğan Alıç YaprağıI satılan yerler, Doğan Alıç Yaprağı satan yerler, Doğan Alıç Yaprağı nerede satılır, Doğan Alıç Yaprağı nereden alınır, Doğan Alıç Yaprağı nerelerde satılıyor, Doğan Alıç Yaprağı nerden alabilirim, Doğan Alıç Yaprağı satılan, Doğan Alıç Yaprağı satılır, Doğan Alıç Yaprağı etkileri, Doğan Alıç Yaprağı nasıl kullanılır, Doğan Alıç Yaprağı nerde, Doğan Alıç Yaprağı faydası, Doğan Alıç Yaprağı ne işe yarar, Doğan Alıç Yaprağı ne kadar, Doğan Alıç Yaprağı fiyatı, Doğan Alıç Yaprağı fiyatları, Doğan Alıç Yaprağı detayları, Doğan Alıç Yaprağı açıklamaları, Doğan Alıç Yaprağı ürünü faydaları, Doğan Alıç Yaprağı ürünü kullanımı, Doğan Alıç Yaprağı ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Alıç Yaprağı ürünü hakkında, Doğan Alıç Yaprağı ürünü yorum, Doğan Alıç Yaprağı ürünü satışı, Doğan Alıç Yaprağı ürünü satan, Doğan Alıç Yaprağı ürünü satış yerleri, Doğan Alıç Yaprağı ürünü satılan yerler, Doğan Alıç Yaprağı ürünü satan yerler, Doğan Alıç Yaprağı ürünü nerede satılır, Doğan Alıç Yaprağı ürünü nereden alınır, Doğan Alıç Yaprağı ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Alıç Yaprağı ürünü nerden alabilirim, Doğan Alıç Yaprağı ürünü etkileri, Doğan Alıç Yaprağı ürünü nasıl kullanılır, Doğan Alıç Yaprağı ürünü nerde, Doğan Alıç Yaprağı ürünü faydası, Doğan Alıç Yaprağı ürünü faydaları neler, DOĞAN ALIÇ YAPRAĞI 100GR TNK ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Alıç_Yaprağı #Doğan #Doğan_Alıç_Yaprağı #Alıç_Yaprağı_içindekiler #Alıç_Yaprağı_kullanımı #Alıç_Yaprağı_kullanılışı #Alıç_Yaprağı_faydaları #Alıç_Yaprağı_yararları #Alıç_Yaprağı_yan_etkileri #Alıç_Yaprağı_zararları #Alıç_Yaprağı_satışı #Alıç_Yaprağı_nerde_satılır #Alıç_Yaprağı_nerden_alınır #Alıç_Yaprağı_satan #Alıç_Yaprağı_faydası #Alıç_Yaprağı_faydalımı

Doğan
DŞ-34086

Belirli Referanslar

Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 1 ürün: