• İndirimli fiyat

Ayak Bakım ve Masaj Yağı 100ML

Referans: DŞ-34026

64,60 ₺
48,00 ₺ 16,60 ₺ indirimli
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

DOĞAN AYAK BAKIM VE MASAJ YAĞI
BİTKİSEL YAĞLAR KARIŞIMLI
CAM ŞİŞE 100 ML(±%5)

Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML
Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML İzin Belge:
Ayak Bakım Ve Masaj Yağı Üretici Firma: KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip Bitkisel Yağlar fabrikasında üretilmiştir.
Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML İçindekiler:
Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü içerisinde; BADEM YAĞI, ZEYTİN YAĞI, BUĞDAY YAĞI, OKALİPTUS YAĞI, LİKİT VAZELİN, E VİTAMİNİ, ESANS..
Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML Kullanımı:
Ayak Bakım Ve Masaj Yağı kullanılışı; Her seferinde kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. Gece yatmadan önce ayaklarınız yıkayıp kuruladıktan sonra Ayak Bakım Yağından bir miktar alarak masaj yaparak cildinize yedirerek uygulayınız. Özellikle gece yatmadan önce uygulanır. Tercihen Sabah ve gece olmak üzere günde 1-2 defa uygulanabilir..
Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML Yan Etkileri:
Ayak Bakım Ve Masaj Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML Ürünü Açıklaması:
DOĞAN AYAK BAKIM VE MASAJ YAĞI
Ayak Bakım yağı gün boyu vücudun bütün yükünü taşıyan ayaklarda meydana gelen şişlik ve ağrıların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Bileşiminde yer alan okalüptüs yağı ayakkabı içerisinde havasız kalan ayakların ferahlık kazanmasına antiseptik özelliği ile de ayaklardaki bakterilerin üremesini engelleyerek ayak kokusunun giderilmesine yardımcı olur. İçerisindeki buğday ve badem yağları ile de ayakların ve topukların yumuşak olmasını sağlamaktadır.

DOĞAN AYAK BAKIM VE MASAJ YAĞI

DOĞAN AYAK BAKIM VE MASAJ YAĞI

DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası   

AYAK BAKIM VE MASAJ YAĞI 100ML.

Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı 100ML ürünü, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı hakkında, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı hakkında açıklama, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı yorum, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı yorumları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı hakkındaki yorumlar, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı açıklamalı detayları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı faydaları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı kullanımı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı zararları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı zararlı mı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı uyarılar, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı yararları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı yararlı mı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı satışı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı satan, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı satış yerleri, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj YağıI satılan yerler, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı satan yerler, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı nerede satılır, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı nereden alınır, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı nerelerde satılıyor, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı nerden alabilirim, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı satılan, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı satılır, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı etkileri, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı nasıl kullanılır, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı nerde, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı faydası, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ne işe yarar, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ne kadar, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı fiyatı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı fiyatları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı detayları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı açıklamaları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü faydaları, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü kullanımı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü hakkında, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü yorum, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü satışı, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü satan, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü satış yerleri, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü satılan yerler, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü satan yerler, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü nerede satılır, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü nereden alınır, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü nerden alabilirim, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü etkileri, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü nasıl kullanılır, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü nerde, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü faydası, Doğan Ayak Bakım Ve Masaj Yağı ürünü faydaları neler, DOĞAN AYAK BAKIM VE MASAJ YAĞI ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı #Doğan #Doğan_Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_içindekiler #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_kullanımı #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_kullanılışı #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_faydaları #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_yararları #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_yan_etkileri #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_zararları #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_satışı #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_nerde_satılır #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_nerden_alınır #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_satan #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_faydası #Ayak_Bakım_Ve_Masaj_Yağı_faydalımı

Doğan
DŞ-34026

Belirli Referanslar

Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 7 ürün: