• İndirimli fiyat

Bebek Bakım ve Pişik Kremi 75 ML

Referans: DŞ-101468X01

43,50 ₺
23,00 ₺ 20,50 ₺ indirimli
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

 

Güvenli Ödeme ve Gizlilik

 

Teslimat ve Kargo Politikası

 

Kolay İptal ve İade

FARMASİ BEBEK BAKIM VE PİŞİK KREMİ
Farmasi Baby Protection Krem 75 ML 

Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi 75 ML

Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi 75 ML İzin Belge:

Bebek Bakım ve Pişik Kremi 75 ML ürünü Tan-Alize Kozmetik ve Temizlik Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından üretilmiştir.

Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi 75 ML İçindekiler:

Bebek Bakım ve Pişik Kremi 75 ML ürünü içerisinde; Aqua, Mineral Oil, Zinc Oxide, Petrolatum, Panthenol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetyl Alcohol, Ceteareth 20, Glyceryl Stearate SE, Lanolin, Pheboxyethanol, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin bulunmaktadır.

Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi 75 ML Yan Etkileri:

Bebek Bakım ve Pişik Kremi 75 ML Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. 

Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi 75 ML Ürünü Açıklaması:

FARMASİ BEBEK BAKIM VE PİŞİK KREMİ
Farmasi labaratuvarlarında hassas bebek cildi için özel olarak geliştirilmiş olan Farmasi koruyucu krem içerisindeki çinko oksit ile pişik, tahriş ve çatlaklara karşı koruyucu bariyer oluşturur. E vitamini ve lanolin ile cildi etkin bir şekilde nemlendirir ve yoğun bakım sağlar. Provitamin B5 ve badem yağı ile bebeğinizin cildinin derinlemesine besler.

Bebeğinizin altını temizledikten sonra bez bölgesine uygulayın. Özellikle gece uykusu ve seyahat gibi uzun süreli bez uygulamalarında yoğun kullanın.

FARMASİ BEBEK BAKIM VE PİŞİK KREMİ

FARMASİ BEBEK BAKIM VE PİŞİK KREMİ

Bebek Bakım ve Pişik Kremi 75 ML

Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi 75 ML ürünü, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi hakkında, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi hakkında açıklama, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi yorum, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi yorumları, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi hakkındaki yorumlar, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi açıklamalı detayları, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi faydaları, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi kullanımı, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi zararları, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi zararlı mı, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi uyarılar, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi yararları, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi yararlı mı, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi satışı, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi satan, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi satış yerleri, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik KremiI satılan yerler, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi satan yerler, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi nerede satılır, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi nereden alınır, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi nerelerde satılıyor, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi nerden alabilirim, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi satılan, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi satılır, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi etkileri, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi nasıl kullanılır, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi nerde, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi faydası, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ne işe yarar, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ne kadar, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi fiyatı, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi fiyatları, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi detayları, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi açıklamaları, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü faydaları, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü kullanımı, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü faydaları ve kullanımı, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü hakkında, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü yorum, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü satışı, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü satan, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü satış yerleri, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü satılan yerler, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü satan yerler, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü nerede satılır, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü nereden alınır, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü nerelerde satılıyor, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü nerden alabilirim, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü etkileri, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü nasıl kullanılır, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü nerde, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü faydası, Farmasi Bebek Bakım ve Pişik Kremi ürünü faydaları neler, FARMASİ BEBEK BAKIM VE PİŞİK KREMİ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını Doğal Şifa Lokman Hekim personelinden öğrenebilirsiniz..
#doğalşifa #Bebek_Bakım_ve_Pişik_Kremi #Farmasi #Farmasi_Bebek_Bakım_ve_Pişik_Kremi #Bebek_Bakım_ve_Pişik_Kremi_içindekiler #Bebek_Bakım_ve_Pişik_Kremi_kullanımı #Bebek_Bakım_ve_Pişik_Kremi_kullanılışı #Bebek_Bakım_ve_Pişik_Kremi_faydaları #Bebek_Bakım_ve_Pişik_Kremi_yararları #Bebek_Bakım_ve_Pişik_Kremi_yan_etkileri #Bebek_Bakım_ve_Pişik_Kremi_zararları #Bebek_Bakım_ve_Pişik_Kremi_satışı #Bebek_Bakım_ve_Pişik_Kremi_nerde_satılır #Bebek_Bakım_ve_Pişik_Kremi_nerden_alınır #Bebek_Bakım_ve_Pişik_Kremi_satan #Bebek_Bakım_ve_Pişik_Kremi_faydası #Bebek_Bakım_ve_Pişik_Kremi_faydalımı

Farmasi
DŞ-101468X01

Belirli Referanslar

Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 3 ürün: